Борги Василя Хмельницького перед «Дельта Банком» продали на аукціоні за 4% вартості

Фото: epravda.com.ua

Фото: epravda.com.ua

Фонд гарантування вкладів (ФГВФО) провів «голландський» аукціон, на якому продав пул активів чотирьох банків — «Дельта Банку», банку «Фінанси та кредит», банку «Київська Русь» та Енергобанку, пише Finbalance.

Значну частину пулу активів склали борги "Кримської девелоперської компанії» перед "Дельта Банком". За даними держреєстру, її кінцевим бенефіціаром є Василь Хмельницький.

Початкова ціна пулу становила 414,3 млн грн, або 20% від номінальної вартості активів у 2,1 млрд грн

Telegram Logo

В результаті торгів ціна знизилася до 82,9 млн грн, що складає лише 4% від номінальної вартості активів.

Загалом серед проданих активів — права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізособами та частина прав вимоги за якими перебувала в заставі НБУ, а частина — перебуває в заставі державного Укрексімбанку. У забезпеченні за кредитами — в т.ч. нерухомість, майнові права, фінансова порука, транспортні засоби.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Переможцем аукціону стала фінансова компанія «Фактор Глобал Альянс». Один із її засновників – компанія «Фактор Альянс Плюс» (серед засновників якої — Пасько Олена) і фінансова компанія «Тесселла Ассет Фінанс» (серед бенефіціарів і засновників — Серещенко Юрій, Костенко Костянтин, Ковешнікова Тетяна, Потапенко Олександр).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини