Facebook Pixel

На ринку землі за 4 місяці продали майже 90,5 тисячі гектарів

Ринок землі: продаж 90 тис. га з липня до жовтня та області-лідери. Фото: Pixabay

Ринок землі: продаж 90 тис. га з липня до жовтня та області-лідери. Фото: Pixabay

Ринок землі почав роботу 1 липня, а станом на 28 жовтня вже зареєстровано 36 506 угод із продажу землі. Найчастіше землю продавали в Харківській, Київській, Полтавській, Хмельницькій і Вінницькій областях, повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

За площею проданих земель лідирує Харківська область — там придбали 11 779 га. Далі йдуть Кіровоградська (11 673 га), Полтавська (7 854 га), Дніпропетровська (7 757 га) та Херсонська (6 847 га) області.

Фото: Мінагро

Фото: Мінагро

Крім того, нотаріуси подали понад 5,8 тис. заявок на отримання доступу до Держгеокадастру для перевірки покупців землі, продавців і законності угод. З них майже 5,2 тис. заявок погодили, 4 заяви перебувають на розгляді, а 673 заявникам відмовили в доступі. До реєстру на доступ до Держгеокадастру внесено майже 5,2 тис. нотаріусів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. На початку липня в Україні набув чинності закон про електронні аукціони на ринку землі. Державну землю можна буде придбати винятково під час онлайн-аукціонів. В електронному вигляді надаватиметься й уся інформація про земельні торги, наприклад про те, скільки коштуватиме гектар сільськогосподарської землі.

Коментарі

Всі новини