Facebook Pixel

Перший день ринку землі: українці оформили 33 угоди про продаж

Автор
Перший день ринку приніс усього три десятка договорів про купівлю-продаж землі — але це тільки початок. Фото: Pixabay

Перший день ринку приніс усього три десятка договорів про купівлю-продаж землі — але це тільки початок. Фото: Pixabay

За перший день роботи ринку землі українці уклали десятки договорів купівлі-продажу земельних ділянок. Усього за першу добу оформили 33 документи. Укладання договорів пройшло без ексцесів, сторони отримали всю необхідну документацію та консультації, зокрема дані про те, скільки коштує гектар сільськогосподарської землі, повідомило Міністерство юстиції з посиланням на міністра Дениса Малюську.

Він підкреслив, що оформлені договори пройшли весь ланцюжок необхідних перевірок, зокрема перевірку нотаріусами. За його словами, система укладання договорів працює нормально та без збоїв. Для ринку землі спеціально розробили нове програмне забезпечення, яке бере до уваги навіть обмеження, введені для купівлі та продажу земельних ділянок.

Контекст. В Україні з 1 липня запрацював ринок землі. Українці отримали право продавати та купувати земельні ділянки. The Page зібрало основну інформацію про ринок землі, яку потрібно знати: дані про ціни на сільськогосподарську землю, документи для оформлення та податки.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини