Facebook Pixel

Зеленський очолює президентський рейтинг, хоча незадоволених його діяльністю майже вдвічі більше, ніж задоволених

Зеленський і «Слуга народу» продовжують очолювати рейтинги українських політиків. Фото: president.gov.ua

Зеленський і «Слуга народу» продовжують очолювати рейтинги українських політиків. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський продовжує лідирувати в президентському рейтингу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з даними опитування, якби найближчим часом відбулися вибори президента, то 21,8% респондентів проголосували б за Зеленського. Друге місце посів би Петро Порошенко з 14,5% голосів, а третє — Юрій Бойко з 11%. За Юлію Тимошенко проголосувало б 10,8% опитуваних, а за Дмитра Разумкова — 8,8%.

Рейтинг партій очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 17,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором. За партію «Європейська солідарність» проголосували б 14% респондентів, за «Батьківщину» — 12,2%, за «Опозиційну платформу — За життя» — 11%. Рейтинг інших політичних сил дещо нижчий: партію Дмитра Разумкова підтримують 6,8% опитаних, а партію «Голос» — 1,4%.

Telegram Logo

33% опитаних задоволені діяльністю президента, 65% — не задоволені. Діяльністю Офісу президента задоволені 22%, не задоволені — 72%. Роботою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля задоволені 18%, не задоволені — 68%, не змогли оцінити — 14%. Найбільше серед органів центральної влади опитані не задоволені роботою Кабінету Міністрів (80%) та Верховної Ради (83%).

Ідею розпуску парламенту та призначення нових виборів підтримують 58%, не підтримують — 38%. Відставку уряду та призначення нового Кабміну підтримують 55% опитаних, не підтримують — 39%. Ідею відставки президента та призначення дострокових виборів підтримують 40%, не підтримують 58%.

Контекст. Нещодавно Зеленський уперше очолив антирейтинг українських політиків.

Коментарі

Всі новини