Facebook Pixel

Зеленський знову став лідером антирейтингу українських політиків – опитування

Рейтинг: розрив між Зеленським і Порошенком скоротився Фото: president.gov.ua

Рейтинг: розрив між Зеленським і Порошенком скоротився Фото: president.gov.ua

Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то в першому турі найбільше голосів набрав би чинний глава держави Володимир Зеленський — йому свої голоси віддали б майже 18,6% опитаних. Друге місце посів би Петро Порошенко з 12,6% голосів респондентів. Про це йдеться в результатах опитування SOCIS.

Далі йдуть лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко — 8,2% та лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з підтримкою 7,8% опитаних. Інші політики набрали менш як 5% голосів респондентів. Варіант «за жодного з кандидатів» обрали 14,1% опитаних.

Якби другий тур президентських виборів за участю Зеленського та Порошенка відбувся найближчим часом, Зеленський отримав би 53,9% голосів тих, хто вже визначився з вибором (29,9% загальної кількості респондентів). Підтримка Порошенка становила б 46,1% з-поміж тих, хто визначився з вибором (25,6% загальної кількості респондентів).

Telegram Logo

Найвищий антирейтинг також має чинний президент — за нього за жодних обставин не проголосують 29,3% опитаних. Друге місце посів Порошенко (28,8%), а третє – Бойко (25,3%). Далі йдуть, Віктор Медведчук (22,1%), Тимошенко (16,1%), Олег Ляшко (15,4%), Євгеній Мураєв (13,5%) та Олег Тягнибок (11%). До антирейтингу також потрапили Володимир Гройсман, Кіра Рудик, Ігор Смешко та Дмитро Разумков, проте всі вони набрали менш як 10%.

Більшість респондентів (42,9%) заявили, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої. 32,4% вважають, що нинішня влада гірша за попередню. І лише 18,8% опитаних думають, що нинішня влада краща за попередню.

Контекст. Нещодавно Зеленський уперше очолив антирейтинг українських політиків.

Коментарі

Всі новини