У перший день вторгнення в Україну Росія втратила більше своїх військових, ніж за вісім років війни у Сирії.
За підрахунками видання The Economist, попри те, що Україна не переважала росіян за озброєнням і чисельністю, проте ЗСУ завдала більше втрат Росії за 24 години, ніж остання зазнала за вісім років бойових дій у Сирії.
«Росія продовжує вести війну в Україні, але наступ не був таким одностороннім, як очікувалось. Українська протитанкова зброя чинила серйозний опір просуванню Росії на півночі та сході країни. Комусь це може здатися дивним. Адже на папері військовий бюджет України менший, ніж у міста-держави Сінгапур», — зазначило видання.
Як зазначали 25 лютого у пресслужбі Сухопутних війсьа ЗСУ, кількість втрат з боку окупаційних військ Росії сягнула понад 1000 військових. Це найбільше за всю історію ведення Москвою таких бойових дій. Наразі кількість втрат російських військових перевищило в 3,5 тисяч, за даними пресслужби.
Втрати Росії у війні за останню добу
Водночас за останню добу війни проти України російські окупанти втратили щонайменше три СУ-30 СМ, 11 вертольотів різних типів, два СУ-25, два ІЛ-76МД разом з десантниками, колону техніки та ешелон з пальним.
Як наголосили у пресслужбі Командування повітряних сил ЗСУ, протиповітряна оборона продовжує завдавати суттєвих втрат авіації окупантів, бронетехніці та живій силі противника.
Ворожу техніку знищували: винищувачі Су-27, бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-300 та Бук М-1. Фронтовий бомбардувальник українських Повітряних Сил Су-24М одним заходом розгромив колону із 20 одиниць військової техніки.
«Блискавично відпрацював екіпаж безпілотного авіаційного комплексу Байрактар ТБ-2, який знищив цілий залізничний ешелон із пально-мастильними матеріалами», — зазначили в пресслужбі.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Маркетолог + підприємець: формула ефективної співпраці, аби збільшити доходи бізнесу х2
Публічний чи приватний інтерес? Статус юридичних осіб у контексті антикорупційного законодавства