Facebook Pixel

Рейтинг Зеленського зріс: йому довіряють майже 40% українців — опитування

Рейтинг Зеленського зріс. Фото: president.gov.ua.

Рейтинг Зеленського зріс. Фото: president.gov.ua.

Рейтинг президента Володимира Зеленського зріс – главі держави довіряють 38% українців, не довіряють – 59%. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Зеленський і далі очолює рейтинг довіри до політиків. Друге місце посіла Юлія Тимошенко: їй довіряють 27%, не довіряють – 71%. Петру Порошенку довіряють 25%, не довіряють – 73%. Юрію Бойку довіряють 24%, не довіряють – 59%, не знають його взагалі – 12%.

Антирейтинг очолює Порошенко — 44% респондентів не проголосували б за нього за жодних обставин. 35% не проголосували б за Бойка, 34% – за Тимошенко, 32% – за Зеленського, 26% – за Арсенія Яценюка, 22% — за Олега Ляшка, 21% – за Віталія Кличка. Кожен шостий-сьомий з опитаних за жодних обставин не проголосував би за Євгена Мураєва та Володимира Гройсмана.

Telegram Logo

Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то 23,1% проголосували б за Зеленського (з-поміж тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 13,3% підтримали б Порошенка, 10,7% — Тимошенко, 9,2% – Бойка, 8,3% – Дмитра Разумкова, 7,0% – Мураєва, 6,9% – Ігоря Смешка, 6,1% — Гройсмана, 3,3% – Ляшка. Рейтинги інших кандидатів – менш як 3%.

Якби відбувався другий тур виборів президента, Зеленський переміг би всіх можливих опонентів. Так, у парі Зеленський — Порошенко результат 59% проти 41% (з-поміж тих, хто має намір голосувати та визначився з вибором). У парі Зеленський — Тимошенко – 59% проти 41%, у парі Зеленський — Бойко – 62% проти 38%.

Рейтинг партій очолює «Слуга народу», яку готові підтримати 18,0% з-поміж тих, хто голосуватиме й визначився з вибором. За партію «Європейська солідарність» – 13,9%, «Опозиційну платформу – За життя» – 10,7%, «Батьківщину» – 10,1%. Новостворене об’єднання Разумкова «Розумна політика» підтримають 7,9%. Рейтинг інших політичних сил – менш як 2%.

Напрям руху країни як правильний оцінюють майже чверть опитаних (23%), а як неправильний – 69%, не змогли відповісти 8% респондентів. За останні два місяці тих, хто вважає напрям розвитку країни неправильним, побільшало (на початку вересня їх було 58%). Тих, хто оцінює напрям розвитку країни як правильний, порівняно більше серед молоді та виборців партії «Слуга народу».

Контекст. Нещодавно Зеленський уперше очолив антирейтинг українських політиків.

Коментарі

Всі новини