Facebook Pixel

Разумков створив у Раді міжфракційне об'єднання

Разумков створив власне міжфракційне об'єднання. Фото: Кримський Андрій/УНІАН

Разумков створив власне міжфракційне об'єднання. Фото: Кримський Андрій/УНІАН

Колишній голова Верховної Ради, позафракційний народний депутат Дмитро Разумков створив у парламенті міжфракційне об'єднання «Розумна політика». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на коментар прессекретаря депутата Ольги Туній.

Quote«Так, ця інформація відповідає дійсності. Дмитро Олександрович вирішив створити міжфракційне об'єднання «Розумна політика», до нього увійдуть приблизно 25 народних депутатів», — сказала вона.

За її словами, документи про створення МФО, найімовірніше, уже направлено спікеру Руслану Стефанчуку.

Туній також частково підтвердила й персональний склад об'єднання. Так, з-поміж його членів – нардепи Неллі Яковлєва, Василь Мокан, Артем Дмитрук, Олег Воронько (усі четверо з фракції «Слуга народу»), Людмила Буймістер (яку нещодавно виключили з лав «Слуги народу»), а також депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко.

Telegram Logo

Контекст. Верховна Рада 7 жовтня проголосувала за звільнення Дмитра Разумкова з посади голови парламенту. За це віддали голоси 284 народні обранці, здебільшого колишні колеги з фракції «Слуга народу», проте доклали руку до цієї справи й опоненти президентської політсили.

Коментарі

Всі новини