Facebook Pixel

Депутатку Буймістер виключили зі «Слуги народу»: чим вона не догодила монобільшості

Людмилу Буймістер виключили зі «Слуги народу». Фото: Facebook/Liudmyla Buimister

Людмилу Буймістер виключили зі «Слуги народу». Фото: Facebook/Liudmyla Buimister

Народну депутатку Людмилу Буймістер виключили з фракції «Слуга народу». Раніше вона не підтримала рішення фракції щодо закону про олігархів та звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Після цього голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Буймістер варто виключити зі складу політсили з точки зору партійної дисципліни. Про це оголосив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Quote«Надійшла інформація від фракції «Слуга народу», яка говорить про те, що відповідно до частини 3 статті 60 закону «Про регламент Верховної Ради» повідомляємо про виключення з депутатської фракції політичної сили «Слуга народу» народного депутата Буймістер Людмили Анатоліївни. Інформація оформлена листом», — зазначив спікер Ради.

Чутки про те, що вона начебто відстоює у Раді інтереси олігарха Ріната Ахметова, Буймістер назвала «черговою комунікаційною брудною технологією, яку випускають проти мене за мою позицію під час голосування».

Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук у коментарі «Укрінформу» зазначила, що Буймістер «вже давно почала сольну опозиційну кар'єру, тому вона може її продовжити просто як позафракційна». У Буймістер, за словами Кравчук, був один із найнижчих рівнів голосування разом із фракцією серед усіх народних депутатів.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини