Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Слуги народу» в Трускавці формують план трансформації України на $277 млрд

«Слуги народу» в Трускавці обговорюють план трансформації України. Фото: sluga-narodu.com

«Слуги народу» в Трускавці обговорюють план трансформації України. Фото: sluga-narodu.com

Франція монобольшінства Верховної Ради проводить виїзне засідання в Трускавці (захід названо «Велика фракція»). У перший день роботи, 1 жовтня, обговорювали якість роботи митниці, наповнення бюджету і план трансформації України. Про це на брифінгу сказав глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Він підкреслив, що в Україні ще офіційно не представляли «План трансформації України», з яким Володимир Зеленський їздив в США.

«Робота сьогодні і завтра буде стосуватися наповнення цього амбітного плану конкретними завданнями і конкретними законопроєктами. Ми розуміємо, що ми на екваторі парламенту, і, відповідно, у нас є два роки, Фактично чотири сесії, на те, щоб запустити певні процеси», — сказав Корнієнко.

Радник глави Офісу президента Тимофій Милованов на тому ж брифінгу розповів, що план трансформації включає чотири напрямки:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • безпека;
  • енергетична безпека;
  • інклюзивна економіка;
  • верховенство права.

«Загальні інвестиції, яких потребують ці напрямки, — $277 млрд на 5-10 років», — повідомив Милованов.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Відзначимо, що представники влади говорять про вартість плану, який поки не наповнений конкретним змістом.

У другий день, 2 жовтня, учасники «Великої фракції» розділилися на вісім груп і почали мозковий штурм, йдеться в офіційному повідомленні партії «Слуга народу». Мета — намітити реформи в різних сферах на 2021-2023 роки. У кожній такій групі: керівник напрямку, експерт, представники Верховної Ради, Кабінету міністрів та Офісу президента.

Увечері 2 жовтня групи представлять свої напрацювання.

Контекст. Народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Качура в розмові з The Page висказад свою думку про останні події в Україні, чутках про звільнення Дмитра Разумкова і про роботу у Верховній Раді.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини