Facebook Pixel

Більше не глава Верховної Ради. Нардепи зняли Разумкова з посади

Рада відкликала Разумкова з посади спікера парламенту. Фото: rada.gov.ua

Рада відкликала Разумкова з посади спікера парламенту. Фото: rada.gov.ua

Верховна Рада більшістю голосів підтримала рішення відкликати Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту. «За» проголосували 284 народні обранці з 388 зареєстрованих у залі.

Голосування за відставку у фракціях. Фото: скриншот

Голосування за відставку у фракціях. Фото: скриншот

Засідання вів Данило Гетманцев. Руслан Стефанчук і Разумков не мали такої можливості через конфлікт інтересів.

Під час проголошення своєї фінальної промови чинний глава парламенту нагадав про всі обіцянки, які давали «Слуги» перед виборами, згадав скандал з офшорними схемами президента Володимира Зеленського та наголосив на тому, що «завжди важко підійматися та йти проти системи». Під час виступу він підкреслив, що нинішня влада стала такою, з якою колись ішла боротися.

Telegram Logo

Контекст. Наприкінці вересня стало відомо про те, що депутати фракції «Слуга народу» почали збирати підписи за відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради.

На засіданні фракції партії «Слуга народу» в Трускавці було зібрано достатньо голосів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Президент Володимир Зеленський сказав, що рішення щодо Разумкова — це рішення фракції, а сам спікер ВР припустився помилки, коли виніс конфлікт у публічну площину.

5 жовтня парламент більшістю голосів відсторонив спікера парламенту Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань на два дні.

Коментарі

Всі новини