Facebook Pixel

Польські ЗМІ звинуватили «Укроборонпром» у брехні

Фото: USMC

Фото: USMC

Американська компанія Bell спростувала інформацію «Укроборонпрому» про видачу ліцензії на виробництво вертольотів Bell UH-1 Iroquois в Україні. Про це повідомили журналісти польського видання Zbiam. У публікації йдеться, що у відповідь на запит редакції, американці повідомили, що ніяких домовленостей з українською стороною не мають.

«2 березня Bell Textron заявила в листі до редакції, що не видавала «Укроборонпрому» або іншим господарюючим суб'єктам України ліцензію на виробництво вертольотів UH-1 Iroquois. Однак готові підтримати українські зусилля з модернізації парку вертольотів. Втім, співпраця повинна ґрунтуватися на процедурах уряду США, включаючи відправку офіційного запиту», — зазначалося в повідомленні.

Директор Одеського авіаційного заводу Віталій Юхачов відповів The Page, що дати повний коментар про ситуацію, що склалася поки не може, оскільки з фірмою, з якою у них підписано попередню угоду, також підписаний договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Дозволи на розкриття цієї інформації він поки не отримав. А також зазначив, що з компанією Bell «Укроборонпром» не має жодних стосунків.

Telegram Logo

«Я не знаю, хто її прикладає до цієї інформації. Про неї не було сказано Гусєвим ні слова, ні півслова. Якщо хочете отримати більш-менш цікаву інформацію — я сподіваюся, наступного тижня отримати відповідне добро від компанії США», — заявив Юхачов.

Контекст. 26 лютого на офіційному сайті «Укроборонпрому» з'явилося повідомлення про те, що на Одеському авіаційному заводі виготовлятимуть вертольоти Bell UH-1 Iroquiois.

Автор: Володимир Кацман

Коментарі

Всі новини