Багато українців донатять на армію з кожної власної зарплати, ще наприкінці 2023-го, за замірами, таких було майже 50% громадян.
Але чому попри втому українці підтримують ЗСУ та інші волонтерські ініціативи тільки активніше – думка Тимофія Бріка, ректора Київської школи економіки та соціолога. Детальніше про те, як песимізм і цинізм впливають на економіку, читайте в інтерв'ю з Тимофієм.
Чому ми продовжуємо активно донатити
«Один бік – це емоційна складова, частина ефекту групування навколо прапора: ми готові діяти, але тут є важливий наступний крок, а що саме робити, як спрямувати нашу енергію», – каже Тимофій.
Він зауважує, що для нас це буденність, але «Україна живе в унікальному контексті», бо ми маємо вкрай зручну інфраструктуру, щоб робити донати.
«Куди б я не знайшов, всюди є QR-код – треба донатити. Я можу на своєму смартфоні поставити не просто донат, а регулярний щомісячний донат. Ми донатимо і уряду, і Національному банку, волонтерам, міжнародним організаціям», – нагадує Брік.
Тобто ми «оточені» максимумом зручних інструментів для донатів, що дозволяє нам за найпершого бажання легко це зробити – задонатити одним натисканням.
Соціальний цинізм українців не дає їм розвиватись (відео)
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин