Facebook Pixel

Чому українці так багато й активно донатять на ЗСУ – думка соціолога Тимофія Бріка

Багато українців донатять на армію з кожної власної зарплати, ще наприкінці 2023-го, за замірами, таких було майже 50% громадян.

Але чому попри втому українці підтримують ЗСУ та інші волонтерські ініціативи тільки активніше – думка Тимофія Бріка, ректора Київської школи економіки та соціолога. Детальніше про те, як песимізм і цинізм впливають на економіку, читайте в інтерв'ю з Тимофієм.

Чому ми продовжуємо активно донатити

Quote«Один бік – це емоційна складова, частина ефекту групування навколо прапора: ми готові діяти, але тут є важливий наступний крок, а що саме робити, як спрямувати нашу енергію», – каже Тимофій.

Він зауважує, що для нас це буденність, але «Україна живе в унікальному контексті», бо ми маємо вкрай зручну інфраструктуру, щоб робити донати.

Quote«Куди б я не знайшов, всюди є QR-код – треба донатити. Я можу на своєму смартфоні поставити не просто донат, а регулярний щомісячний донат. Ми донатимо і уряду, і Національному банку, волонтерам, міжнародним організаціям», – нагадує Брік.

Тобто ми «оточені» максимумом зручних інструментів для донатів, що дозволяє нам за найпершого бажання легко це зробити – задонатити одним натисканням.

Соціальний цинізм українців не дає їм розвиватись (відео)

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉