Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Антонівський міст вийшов із чату: чому окупантів не врятують переправи через Дніпро

Окупанти більше не можуть використовувати Антонівський міст. Фото: скриншот відео наслідків прильоту

Окупанти більше не можуть використовувати Антонівський міст. Фото: скриншот відео наслідків прильоту

Увечері 26 липня ЗСУ знову передали гарячі привітання Антонівському мосту. Ешелоновані «Панцирі» та «С-400», які не знають аналогів, не змогли подолати кривину землі, і по полотну прийшли 17 прильотів.

Найкумеднішим є те, як у місті, набитому камерами 24/7, інтернетом речей і мешканцями, які співчувають ЗСУ, пропаганда й далі грає в свою улюблену гру — «Усі цілі збито, міст не пошкоджено».

І в прямому ефірі отримують небагато млинців із лопати у вигляді численних відео вибухів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Newspaper headline: "Russian air defense systems outperformed themselves in Ukraine"

Newspaper headline: "Russian air defense systems outperformed themselves in Ukraine"

Чому Антонівський міст не можна більше використовувати

Спочатку ти окупуєш місто, вбиваєш місцеву ТрО в парку, набиваєш пансіонати навколо пусковими ППО, вимиваєш гривню, крадеш зерно, зриваєш людям сезон, тягнеш їх у підвали, а потім дивуєшся, що з-під кожного куща знімають дані про пошкодження, а посеред колишнього дитячого табору палають РЛС.

Буває ж так, хто б міг подумати? Але ЗМІ рф і далі тримають чергову маску Гарольда, який зазнає болю, розповідаючи, як шість ракет із семи перехоплено, а ЗРК великої росії перевершили самі себе. Країна, що цілком побудована на брехні, понтах і маренні з божевільні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Міст пошкоджено серйозно. Пробито не лише полотно, перебито балки. Крім того, в Антонівського мосту — натяжна арматура.

Він складається з Т-подібних блоків, у яких виготовлено отвори-патерни, куди заводилися троси, що нанизували всю конструкцію та стягували її, додаючи жорсткості.

Тож невеликий отвір у полотні не означає, що переправу можна використовувати за призначенням. До того ж полотно прошите ними, як сир дірками.

ant-most.png

Це знову означає зупинення руху, дефектування, а от із ремонтом — бабуся надвоє сказала, бо це не дамба в Новій Каховці, де можна накидати швелерів і залити бетоном. Тут через особливості конструкції доведеться спітніти. І 42 тонни блоку не витягнеш як лампу з гірлянди, що перегоріла.

Неможливість використовувати міст підтвердили вже й в окупаційній адміністрації Херсонської області. Так званий заступник голови адміністрації колаборант Кирило Стремоусов повідомив в ефірі «Росія-1», що на час відновлення мосту через Дніпро буде організовано поромні переправи.

Переправи через Дніпро не врятують від ракет

Вартість витрат на плече постачання, що подовжилося, паливо, убитий ресурс авто та ремонт можна буде порівняти з кількома пакетами ракет.

А останні приходитимуть знову й знову — на щастя, опціони допомоги зі США йдуть із точністю та ритмом метронома. А ціна цих кількох пакетів М-31 у США — одні випробування на полігоні імені Рейгана чи на Західному ВПС.

znimok-ekrana-2022-07-27-o-153623.png

До того ж удари тільки наростатимуть, а від лінії бойового зіткнення до місця дії можуть приходити й 155-міліметрові снаряди: ремонтна техніка, крани та бетонозмішувачі — цілком конвенційні цілі.

Переправу на місці Антонівського мосту зробити важко — там ширина Дніпра більша за кілометр, а катери та понтони на лівому березі — теж ласа мета.

Але рф може спробувати зробити це в іншому місці на Херсонщині: у 2016 році ЗСУ самі тренувалися наводити там 600-метровий понтон.

znimok-ekrana-2022-07-27-o-153634.png

Щоправда, у разі приходу по ланках, якими йтимуть автомобілі з боєприпасами та цистерни, наслідки будуть важчими — інженери, катери та управління зазнають втрат, а ракети, які потрапляють у дірку, що залишилася від попереднього прильоту, здатні відпрацювати навіть по вузькому понтону.

Коли чекати на «жест доброї волі» від росіян

Загалом і Дар'ївський міст, і Антонівський, і дамба в Новій Каховці перебувають під впевненим вогневим контролем ЗСУ.

Як наслідок, і так не вкрай багате у двох пляшкових горлечок постачання, що страждає через накриття трьох складів у Новій Каховці та серії Чорнобаївок, просідатиме ще більше.

znimok-ekrana-2022-07-27-o-153610.png

Особливо це позначатиметься на «технологічних» військах — ППО, які потребують постійного підвезення масивних і складних за доставленням ракет, артилерії, ненажерливого щодо палива та запчастин тилу.

Але не варто очікувати швидкого «жесту доброї волі» від ЗС рф. Через політику, що проводиться в окупованій зоні — «референдуми», спроби введення рубля, створення паралельних структур управління з колаборантів, — це той випадок, коли росіяни жертимуть землю, тонутимуть на понтонах і всіляко пересилюватимуть себе.

Ну що ж, побажаємо їм усіляких гараздів у створенні паралельної реальності, де перехоплено шість ракет із семи, ЗРК не мають аналогів і перевершили самі себе. А ми пропонуємо випити за поповнення обмінного фонду та новенькі «Лади» в сім'ях наших сусідів. До дніпровського дна біля Антонівського мосту.

Коментарі

Всі новини