Facebook Pixel

ЗCУ вгатили по Антонівському мосту через Дніпро – що відомо

У вівторок, 19 липня, приблизно о 12 годині дня херсонські телеграм-канали повідомили про вибухи. Російські ЗМІ заявили, що це українська сторона вдарила по Антонівському мосту в Херсоні з реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Заступник «голови» окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов зазначив, що внаслідок атаки об’єкт зазнав чотирьох ушкоджень.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Радник очільника Херсонської ОВА Сергій Хлань інформацію підтвердив.

Quote«Прямо зараз передають, що є точне влучення в районі Антонівського мосту, а саме між мостами через Дніпро та через [річку] Конку в районі кафе «Наїрі» та автостанції. Там є такий майданчик, де орки зробили дуже потужні укріплення, розмістили багато зброї, розмістили військовий підрозділ і потужний блокпост на території між мостами. Зараз там вибух», – сказав в ефірі національного телемарафону Сергій Хлань.

Антонівський міст через Дніпро є головною артерією, якою йде постачання Херсонського, Миколаївського та Криворізького угруповань ворога, додав радник очільника МВС Антон Геращенко. До того ж цей об’єкт є єдиним мостом через Дніпро на найближчі 90 — 100 км.

Контекст. За даними Головного управління розвідки Міноборони, окупанти вирішили посилити поліцейський режим в області. Силовикам надали право на обшуки, затримання та обмеження волі, які можуть проводитися на розсуд загарбників. Місцевих поінформували про впровадження суворішого покарання за порушення комендантської години аж до розстрілу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉