Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Росія має звільнити Південну Осетію та Абхазію після поразки у війні з Україною — Зурабішвілі

Росія повинна припинити свою майже 15-річну окупацію території Грузії в рамках майбутньої мирної угоди про припинення війни в Україні. Про це заявила президентка Грузії Саломе Зурабішвілі в інтерв'ю Bloomberg.

Quote«Росія має дізнатися, де проходять її кордони. Грузинські питання мають бути на столі переговорів. Ніхто не повинен думати, що питання війни буде розв’язане, доки росія не піде з усіх окупованих територій в регіоні», — сказала Зурабішвілі.

За її словами, відновлення регіонального порядку в Грузії залежить від вирішальної поразки президента росії путіна в Україні, що станеться вже скоро.

Як зазначають в публікації, визнання кремлем двох сепаратистських територій після війни з Грузією в 2008 році стало першим випадком, коли росія в односторонньому порядку перекроїла кордони держав після розпаду Радянського Союзу в 1991 році. Відтоді Росія розмістила свої війська в Абхазії та Південній Осетії, окупувавши приблизно п’яту частину території Грузії.

Quote«Не вимагаючи від Росії повного виходу в рамках умов капітуляції, західний світ зробить ще одну велику помилку — таку ж велику, як 2008 та 2014 року», — сказала Зурабішвілі, маючи на увазі анексію українського Криму в 2014 році.

Нагадаємо, німецькі ЗМІ заявили, що Казахстан і Грузія можуть стати наступними цілями рф після України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉