Обов'язкова самоізоляція: змінилися правила в'їзду українців до Білорусі

Фото: Intex-press

Фото: Intex-press

Набула чинності постанова уряду Білорусі № 591 від 13 жовтня, якою встановлено нові правила перетину кордонів країни.

Зокрема, у разі в'їзду до Білорусі з країн «червоної» зони (там, де реєструються випадки захворювання на COVID-19) необхідно пройти 10-денну самоізоляцію.

Також самоізоляцію мають пройти ті, хто транзитом проїжджав одну з країн «червоної» зони й не мають документального підтвердження, що транзит не перевищував 24 годин.

Telegram Logo

Зараз до «червоної» зони входить 131 країна, включно з Україною.

Ці правила не поширюються на:

  • водіїв транспортних засобів, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень, а також перевезень міжнародних поштових відправлень;
  • членів екіпажів повітряних суден, поїзних бригад, локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення;
  • осіб, які прямують територією Білорусі транзитом і мають документи, що підтверджують виїзд із країни впродовж однієї доби.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. По всьому світу фіксується зростання кількості хворих на коронавірус. Низка європейських країн уже вдруге посилила карантинні заходи. Крім того, країни по всьому світу знову закривають кордони і змушують своїх громадян дотримуватися правил безпеки.

Міністерство охорони здоров'я України 23 жовтня оновило список країн, що входять до «зеленої» та «червоної» зон. До «червоної» зони віднесли 51 країну, зокрема, Польщу, Грузію, Хорватію, Чорногорію, Словенію, Словаччину, Австрію та інші (раніше в списку було 44 країни).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини