Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Злочинність «розправила крила", але до суду доходить усе менше проваджень — Оpendatabot

Злочинність «розправила» крила, але до суду доходить все менше проваджень. Фото: Оpendatabot

Злочинність «розправила» крила, але до суду доходить все менше проваджень. Фото: Оpendatabot

За період повномасштабної війни злочинність в Україні значно зросла. Примітно, що надходжень до суду стало менше, повідомляє Оpendatabot.

Генеральна прокуратура зафіксувала сплеск злочинності майже за всіма «найпопулярнішими» статтями.

У 2022 році було зареєстровано понад 32 тис. справ про шахрайство. Це найбільший показник за останні 4 роки. Востаннє приблизно таку саму кількість проваджень про шахрайство було зафіксовано у 2019 році, й відтоді цей показник лише падав.

Крім того, кількість облікованих проваджень за статтею 190 ККУ зросла на 34%. Натомість частка справ, переданих на розгляд до суду, скоротилася вдвічі — з 34% до 18%.

Також майже вдвічі за рік зросла кількість облікованих проваджень про угони авто — з 2,8 тис. до 4,1 тис. справ.

Попри стрімке зростання кількості проваджень до судового розгляду доходить усе менша їхня кількість. Так, 2022 року кількість справ за статтею 289 ККУ, направлених до суду, скоротилася майже втричі: з 54% до 19%.

Чи не єдина стаття Кримінального Кодексу, за якою ситуація покращилася, — це квартирні крадіжки. Так, кількість облікованих проваджень за статтею 185 ККУ торік зменшилася в понад 2 рази.

Нагадаємо, що Європейська комісія за два тижні подасть юридичну ініціативу про визнання ухилення від виконання санкцій ЄС проти росії злочином, щоб полегшити конфіскацію активів, пов'язаних із рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини