Facebook Pixel

Україна почне поставки кукурудзи в Зімбабве

Зімбабве планує імпортувати кукурудзу з Мексики, України та Південно-Африканської Республіки через голод, який бушує унаслідок минулорічної засухи.

Як повідомляє Bloomberg, голодом охоплено близько восьми мільйонів чоловік – це понад половину всього населення Зімбабве.

«З огляду на складність ситуації, міністерство промисловості розглядає можливість внесення рослинної олії, солі, хліба та мила до списку субсидованих товарів для споживачів», — сказав президент Зімбабве Еммерсон Мнангагва.

Кукурудзяне борошно – це основний продукт харчування країни, тому уряд також відкликає торгові ліцензії у тих, хто його продає за завищеною ціною.

Контекст. Потреби Зімбабве в кукурудзі оцінюються у близько 2,2 мільйона метричних тонн щорічно.

Світова продовольча програма 31 грудня заявила, що планує нагодувати близько чотирьох мільйонів чоловік у Зімбабве цього року, але міжнародному співтовариству спочатку необхідно зібрати грошові пожертвування.

Зазвичай агентства з надання допомоги в Зімбабве дають споживачам готівку на придбання необхідних продуктів харчування, оскільки це економічно вигідніше з точки зору логістики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉