Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві згорів кінотеатр «Тампере»

Згорів кінотеатр «Тампере» Київ 12 травня. Фото: facebook.com/DSNSKyiv

Згорів кінотеатр «Тампере» Київ 12 травня. Фото: facebook.com/DSNSKyiv

У ніч проти 12 травня в Солом’янському районі Києва згорів кінотеатр «Тампере», що не працював, але за право власності на який багато років тривають суди. Про це повідомило Головне управління ДСНС у Києві на своїй сторінці у Facebook.

Пожежа виникла в глядацькій залі на першому поверсі, після чого вогонь перекинувся на другий і третій поверхи. Рятувальникам вдалося загасити пожежу за дві години. До гасіння було залучено 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 20 пожежників із підрозділів Головного управління ДСНС України в Києві.

Причина виникнення пожежі встановлюється правоохоронцями. Жертв і постраждалих немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Кінотеатр «Тампере» побудовано 1967 року. Він спроєктований як двохзальний: із великим залом приблизно на 800 місць і малим – на 50 місць. У 2008 році кінотеатр закрили, будівлю віддали в оренду на п'ять років під реконструкцію. Після цього кінотеатр не працював. Після того як строк оренди сплинув, орендар зареєстрував своє право власності на кінотеатр. З 2016 року київська влада без успіху намагається повернути кінотеатр у власність громади.

Коментарі

Всі новини