Facebook Pixel

Пол Маккартні став першим музикантом-мільярдером Великої Британії

Пол Маккартні став першим музикантом-мільярдером Великої Британії. Ексучасник Beatles збільшив свої статки на 50 млн фунтів стерлінгів за минулий рік.

Про це повідомляє CNN.

Це досягнення стало можливим завдяки успіхам його туру Got Back у 2023 році, доходам від бек-каталогу та кавер-версії Бейонсе на пісню Blackbird. Крім того, перевидання двох альбомів Beatles — The Red Album 1962-1966 років та The Blue Album 1967-1970 років — разом з 21 новою піснею також сприяли зростанню його багатства.

За останні шість років статки Маккартні невпинно зростали. Він зазнав значних успіхів як музикант і випускав популярні альбоми, які продовжують приносити йому фінансовий успіх.

У листопаді 2023 року світ побачив пісню Now And Then, проголошену як «останній трек Beatles». Цю демоверсію створив Джон Леннон приблизно у 1979 році, а завдяки використанню штучного інтелекту вдалося записати трек разом з усіма музикантами.

Окрім Маккартні, до списку найбагатших людей Великої Британії також увійшла авторка серії про Гаррі Поттера Джоан Роулінґ, музикант Елтон Джон та Девід і Вікторія Бекхеми. За даними Sunday Times, цьогорічний список з 350 осіб і сімей налічує загальний статок у 795,3 мільярда фунтів стерлінгів, що перевищує економіку Польщі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉