Facebook Pixel

Зеленський зізнався у майновому проступку, НАЗК відреагувало

Президент Володимир Зеленський проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про те, що не сповістив агентство про зміни у майновому стані.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зеленський особисто повідомив у НАЗК про те, що минулого року родина президента отримала 5,1 млн грн в рахунок погашення вартості ОВДП. Крім того, родиною Зеленського було придбано облігації на суму 5,2 млн грн.

Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів. А згідно із законодавством, президент мав повідомити про зміни у майновому стані до Реєстру декларацій протягом 10 днів з часу операцій з ОВДП.

Крім того, президент наголосив, що всі громадяни України є рівними перед законом, і він готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства.

Згідно з повідомленням НАЗК, агентство вручило Зеленському два протоколи про адмінпорушення. Відповідні матеріали буде передано до суду.

Також у НАЗК зауважили, що всі громадяни мають виконувати закони, попри посаду, матеріальний стан і соціальне положення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉