Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Збій у Monobank і Viber: чому не працюють мобільні застосунки на iPhone

Збій Viber у всьому світі. Фото: скриншот з сайту Downdetector

Збій Viber у всьому світі. Фото: скриншот з сайту Downdetector

В Україні 10 липня стався збій багатьох застосунків на пристроях iOS. Після спроби завантаження таких застосунків, як-от Monobank, Viber, «Приват24» Megogo та інших, їх просто вибиває. У деяких країнах світу, як-от Білорусь, Сербія, Болгарія, Угорщина, Греція та інших європейських державах, також є проблеми з деякими застосунками. Про це свідчать дані сервісу Downdetector.

Глобальний збій стався у таких застосунків, як-от TikTok, Spotify, Tinder. У користувачів Android і Windows усе працює коректно. Як пише The Verge, причина збою — у порушенні роботи Facebook SDK, який збирає дані про події із застосунків і передає їх соцмережі. Завдяки цьому інструменту розробники можуть аналізувати та відстежувати дії користувачів.

Quote«Збій спричинив проблеми в усіх iOS-застосунках з інтеграцією Facebook SDK. Програми можна завантажити, якщо відключити пристрій від інтернету», — пише видання.

Коли застосунки почнуть працювати?

У самому Facebook проблему визнали та заявили, що вже займаються її усуненням.

Подібна проблема вже виникала раніше — у травні 2020 року, тоді її усунули протягом дня.

Контекст. У найбільшому банку країни — Приватбанку вранці 4 червня сталася аварія на каналах зв'язку, зокрема, відбувся збій у роботі онлайн-банкінгу «Приват24».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини