Facebook Pixel

Олег Винник очолив «Завод імені В. О. Малишева» в Харкові

«Завод імені В. О. Малишева» отримав нового гендиректора. Фото: Wikipedia

«Завод імені В. О. Малишева» отримав нового гендиректора. Фото: Wikipedia

Держпідприємство «Завод імені В. О. Малишева» отримало нового очільника. Керівником підприємства з виробництва бронетехніки призначили Олега Винника.

Як повідомив в. о. голови Харківської обласної держадміністрації Олександр Скакун, Винник «є досвідченим промисловцем, хоча і не працював раніше в «оборонці». За його словами, новий гендиректор держпідприємства «має повне розуміння організації виробничих процесів». Раніше Винник керував «Дніпроважмашем» (2018 — 2019 роки) та Дніпровським автобусним заводом (2011 — 2014 роки).

Quote«Головне – це виконання обов’язків за контрактами, які раніше взяв на себе завод. Зокрема – дуже перспективним пакистанським контрактом. Завантаження на підприємстві наразі є, фінансування достатньо. Дуже важливо – втримати та зміцнити кадровий потенціал», — зазначив Скакун.

Контекст. «Завод імені В. О. Малишева» — одне з найбільших підприємств України з майже 125-річною історією. Спеціалізується на випуску спецтехніки та двигунів до неї; машин для ремонту трубопроводів; запчастин і деталей для комплектування бурового обладнання; техніки для видобутку вугілля та газових мотор-генераторів.

Telegram Logo

Нині завод спільно зі своїми партнерами пропонує та реалізує на зовнішньому ринку бронетехніку: основні бойові танки Т-84У «Оплот», бронетранспортери БТР-3 та БТР-4, здійснює модернізацію танків, випущених у колишньому СРСР — Т-54, Т-55, Т-62, Т-64, Т-72, Т-80; бронетранспортерів — БТР-60, БТР-70.

За останні 10 років змінив 12 гендиректорів. Перед Винником з січня 2020 року по жовтень 2021 року підприємством керував Василь Крилас (до призначення був радником заступника генерального директора з виробництва державного концерну «Укроборонпром»).

Підприємство завершило 2020 рік зі збитком розміром 112 млн грн.

Коментарі

Всі новини