Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Аварійні вимкнення на атомних блоках скоротили запаси вугілля до менш ніж 700 тис. тонн

Аварійні вимкнення двох енергоблоків на українських АЕС призвели до прискореного спалювання вугілля на ТЕС, внаслідок чого запаси палива скоротилися на 3,6% — з 714 тис. тонн до 688 тис. тонн.

Із загальних запасів вугілля на складах ТЕС обсягом 688,1 тис. тонн газового вугілля залишилося 621,8 тис. тонн, антрацитового — 66,3 тис. тонн, повідомляє «Укренерго».

«Для покриття навантаження в цей момент було збільшено потужність виробництва ТЕС до 7,3 ГВт (~30% покриття), ГЕС та ГАЕС — до 3,9 ГВт (~16,2% покриття). Під час вечірнього піку споживання АЕС працювало на потужності 10,4 ГВт і покривало 43% навантаження», — ідеться в повідомленні системного оператора.

Це разова акція, яка не вплине на запаси палива в довгостроковій перспективі. Сьогодні енергоблок Хмельницької АЕС уже приєднали до мережі, а до кінця тижня планується ввести в роботу всі 15 блоків, які є в арсеналі АЕС.

Нагадаємо, що у вівторок 25 січня внаслідок виходу в аварійний ремонт енергоблока №1 Хмельницької АЕС та №4 Запорізької АЕС диспетчерський центр «Укренерго» активував в ОЕС України аварійну допомогу.

Потоки енергії були спрямовані з енергосистеми Білорусі з 10:00 до 14:00 та з 16:00 до 17:00 сумарним обсягом 650 МВт·год.

Це потрібно було здійснити з метою економії наявних резервів на ГЕС та ГАЕС, необхідних для проходження вечірнього періоду пікового споживання.

Також на Бурштинській ТЕС із 8:00 до 14:00 було активовано аварійну допомогу з енергосистеми Словаччини загальним обсягом 300 МВт·год. Це потрібно було здійснити, щоб енергоблок №8 Бурштинської ТЕС було перефіксовано для роботи в торговельній зоні ОЕС України.

Коментарі

Всі новини