Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За рік Приватбанк видав українцям 7 млн сертифікатів електронного підпису

В 2022 7 млн українців отримали електронний підпис в Приватбанку

В 2022 7 млн українців отримали електронний підпис в Приватбанку

За 2022 рік Приватбанк видав 5 млн користувачів майже 7 млн сертифікатів електронного підпису. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, понад половина з них — сучасні хмарні підписи SmartID.

За словами Заіграєва, минулого року фізичні особи частіше обирали через Приват24 підпис SmartID, ніж файловий ключ — для підтвердження особистості та отримання послуг онлайн за допомогою свого смартфона.

Бізнес-клієнти банку найчастіше використовують підпис SmartID для платежів у Приват24 для бізнесу, виставлення та миттєвої оплати рахунків-фактур, у сервісах Paperless, Електронний документообіг і подання звітів до ДПС та на державних порталах.

SmartID – це кваліфікований електронний підпис (КЕП), що є аналогом вашого власноручного підпису. Зберігається в захищеному хмарному сховищі. Повністю відповідає вимогам Закону України № 2155 «Про електронні довірчі послуги».

Підпис SmartID є безплатним для клієнтів Приватбанку та доступний із мобільного звстосунку Приват24 чи Приват24 для бізнесу. Докладніше про безплатну технологію SmartID для користувачів можна дізнатися за посиланням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини