Facebook Pixel

МЗС повертає видачу документів чоловікам за кордоном

З 18 травня закордонні представництва України відновлюють видачу консульських послуг для чоловіків за кордоном. Проте умови будуть новими.

Про це пише МЗС.

З 18 травня чоловікові призовного віку (18-60 років) для отримання будь-якої консульської послуги потрібно, окрім необхідних документів, надати військово-обліковий документ у паперовому або електронному вигляді.

Паперовим військово-обліковим документом є посвідчення про приписку до призовної дільниці (видається призовникам) або військовий квиток чи тимчасове посвідчення військовозобов'язаного (видається військовозобов'язаним).

При цьому паперовий документ можна буде подавати лише до початку роботи електронного кабінету призовника, в якому кожен зможе самостійно сформувати електронний документ.

З 23 квітня українські держустанови за кордонам перестали видавати своїм громадянам документи. Для чоловіків призивного віку це було зроблено «для відновлення справедливого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном». А для інших громадян – з технічних причин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉