Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Євробачення-2023». Організатори обрали країну, у якій проходитиме пісенний конкурс

Офіційно. Євробачення-2023 пройде у Великій Британії. Фото: t.me/suspilne_eurovision_ukraine

Офіційно. Євробачення-2023 пройде у Великій Британії. Фото: t.me/suspilne_eurovision_ukraine

Пісенний конкурс «Євробачення» у 2023 році, попри перемогу України, відбудеться у Великій Британії. Утім, він проводитиметься від імені України, наголосили у Європейській мовній спілці (EBU).

З огляду на безпекову ситуацію в Україні регулятор вирішив, що наступного року 67-ме за рахунком «Євробачення» прийматиме країна, що посіла друге місце, тобто Сполучене Королівство.

Quote«Конкурс пісні «Євробачення-2023» буде не в Україні, а на підтримку України. Ми вдячні нашим партнерам — ВВС — за солідарність із нами. Я впевнений, що разом ми зможемо надати цій події український дух і ще раз поєднати всю Європу навколо наших спільних цінностей, миру, підтримки, уславлення різноманітності й таланту», — наголосив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії Микола Чернотицький.

У повідомленні EBU також зазначається, що Україна автоматично вийде до Гранд-фіналу прийдешнього конкурсу. У шоу наступного року також буде використано українські елементи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Викликає великий жаль, що наші колеги та друзі в Україні не можуть провести конкурс пісні «Євробачення-2023». Отримати запрошення провести найбільший і найскладніший музичний конкурс у світі – велика честь. BBC прагнутиме зробити цей захід справжнім відображенням української культури, а також продемонструвати різноманітність британської музики та творчості», — заявив гендиректор BBC Тім Деві.

За його словами, цього тижня стартує конкурсна процедура відбору міста, яке прийматиме «Євробачення» наступного року. Також організатори пообіцяли дещо згодом показати логотип майбутнього конкурсу.

Контекст. Нагадаємо: 17 червня у Європейській мовній спілці заявили, що Україна не прийматиме пісенний конкурс «Євробачення» на своїй території у 2023 році з огляду на війну.

Підписуйтесь на нас в Google News!

14 травня 2022 року в італійському Турині пройшов фінал «Євробачення-2022». Переможцем став представник України — гурт Kalush Orchestra з піснею «Стефанія».

Коментарі

Всі новини