Facebook Pixel

Які незвичні страви можна спробувати у Макдональсі в різних країнах

Мережа McDonald’s має ресторани у 118 країнах і щодня обслуговує приблизно 69 мільйонів людей. Але це не лише культовий Біг Мак, який знаходить свій шлях до вуст клієнтів – меню бренду адаптується та розвивається залежно від того, в якій частині світу він знаходиться.

Наприклад, японський McDonald’s пропонує гамбургери зі смаком соєвого соусу, а жителі Філіппін навіть можуть придбати спагеті в мережі.

Ексклюзивно для Канади виробляються «чипси з путіном» — звичайні чипси з сиром і перцевою підливою. Попри те, що американські філії McDonald’s почали пропонувати картоплю фрі з беконом і сиром у 2004 році, відтоді її популярність згасла, і тепер її можна знайти лише в Канаді.

Індія може похвалитися Chicken Maharaja Mac. Це якби Біг Мак містив курку і був натхненний індійськими спеціями. Подвійний курячий гамбургер приправлений халапеньо, цибулею, сиром чеддер, помідорами та хрустким листям салату, а також соусом хабанеро.

Інші дивні варіанти класичних страв включають німецьку McShrimp — маленьку креветку, смажену у фритюрі, яку подають хрусткою з соусом.

McDonald’s у Великій Британії та США традиційно дає своїм McFlurries смак шоколадних батончиків, але в Новій Зеландії поціновувачі можуть придбати популярний десерт зі смаком блакитної жувальної гумки, які подають із зефіром.


Подякувати 🎉