Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Які активи не підпадають під податкову амністію, пояснила ДПС

Які активи не підпадають під податкову амністію, пояснила ДПС.

Які активи не підпадають під податкову амністію, пояснила ДПС.

До 1 березня 2023 року громадяни України можуть провести податкову амністію власних активів і доходів, нагадує Державна податкова служба.

Звісно, що амністувати держава може не все. У ДПС пояснили, на які активи не поширюється податкова амністія:

  1. На хабарі в особливо великому розмірі — юридичною мовою активи, набуття яких містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 3685 Кримінального кодексу, та/або які підлягають стягненню як необґрунтовані в порядку, встановленому главою 12 розділу III Цивільного процесуального кодексу України.
  2. На валютні цінності, права вимоги та грошові кошти, позичені третім особам, у декларації можуть бути не зараховані, якщо порушені пункти 8 і 9 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу щодо умов розміщення валютних цінностей у банківських або інших фінансових установах; якщо договір позики відсутній або не посвідчений нотаріально.
  3. На активи, здобуті внаслідок кримінальних правопорушень. Звісно, ящо це не стосується «податкових» статей: несплати податків, єдиного соціального внеску або некоректного оформлення фінансової звітності, митних або податкових декларацій, тощо, тобто ст. 212, 212¹, 366 та 367 Кримінального кодексу.

Українці вже добровільно задекларували активи на 6 млрд грн, сплативши 372 млн (6,2%) за їхню «легалізацію» під державні гарантії та звільнення від відповідальності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини