Угорська залізниця спростила пересадки для пасажирів з Києва та Чопа до Відня, повідомляє «Укрзалізниця».
Зміни будуть чинні з 27 жовтня до 17 листопада відправленням з Відня та з 26 жовтня до 16 листопада відправленням з Києва.
У напрямку до Відня, пасажирам необхідно пересісти на спеціально виділений автобус на станції Сольнок, який довезе їх до станції Татабанія, де вони зможуть сісти на поїзд 140 до Відня. Проїзд у автобусі та поїзді безкоштовний за наявності квитків до Відня.

Якщо ж у пасажирів квиток у вагон №430 Чоп — Відень, вони можуть безкоштовно скористатися іншими сидячими вагонами у поїздах Чоп — Захонь та Захонь — Будапешт.
У напрямку з Відня, пасажирам необхідно сісти на поїзд 149 на станції Відень та прямувати до станції Татабанія, яка через колійні роботи буде кінцевою. Там вони пересядуть на спеціально виділений автобус до станції Сольнок, де зможуть сісти на поїзд Будапешт — Захонь із безпересадковими вагонами до Києва.
Якщо ж у пасажирів квиток у вагон №430 Відень — Чоп, вони можуть безкоштовно скористатися іншими сидячими вагонами у поїздах Будапешт — Захонь та від Захонь — Чоп.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також