Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Допомога переселенцям від Норвезької ради: як отримати

Претендувати на допомогу від NRC можуть лише переселенці, які не отримували її від ООН. Фото: Getty Images

Претендувати на допомогу від NRC можуть лише переселенці, які не отримували її від ООН. Фото: Getty Images

Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинала реєстрацію на отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Претендувати на допомогу NRC можуть лише переселенці, які не отримували її від ООН.

За програмою NRC, як і в подібному проєкті ООН, можна отримати щомісячну допомогу 2200 гривень на особу для переселенців.

Як зазначили The Page в пресслужбі гуманітарної організації, Норвезька рада у справах біженців (NRC), грошову допомогу буде спрямовано на задоволення базових потреб протягом трьох місяців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

NRC розпочала свою діяльність в Україні з 2014 року. З того часу організація надала допомогу для понад 700 000 осіб в охоплених конфліктом східних регіонах. Організація підтримує людей, які живуть на сході країни, гарячих точках, водночас підтримує внутрішньо переміщених осіб з усієї України в західних областях.

Quote«Ми першочергово надаємо допомогу в таких напрямках: правова допомога, продовольча безпека та життєзабезпечення, житло, вода, санітарія та гігієна, а також підтримка колективних центрів ВПО», — зазначили у пресслужбі.

Хто і скільки може отримати допомогу від Норвезької ради у справах біженців?

  • внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;
  • громадяни України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій;
  • Виплачуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини протягом трьох місяців.

Кому надаватимуть перевагу в призначенні допомоги від NRC?

  • Зареєструватися зможуть усі внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування, а також ті, хто проживає в районах, які постраждали внаслідок бойових дій. Проте допомогу буде надано найвразливішим категоріям з-поміж зареєстрованого населення, яке може претендувати на таку допомогу.
  • На допомогу можуть претендувати лише особи, які не реєструвалися та не отримували грошову допомогу від ООН чи інших іноземних організацій (виплати ВПО від держави не враховуються).
Підписуйтесь на нас в Google News!

Як зареєструватись для отримання 2200 грн від Норвезької ради у справах біженців?

Реєстрація відбувається виключно через месенджер WhatsApp за допомогою чат-бота:

  1. Встановіть месенджер на смартфон, якщо ще не маєте його.
  2. Додайте до ваших контактів номер 0 800 609 844
  3. Відправте на вказаний номер повідомлення з текстом: «NRC»
  4. Після цього отримаєте повідомлення з інструкціями для успішної реєстрації — NRC зв'яжеться зі зацікавленою особою у WhatsApp.
  5. Заявка розглядається протягом 10 днів, після чого на WhatsApp надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. У разі надання грошової допомоги, кошти надійдуть через місяць після реєстрації.

За додатковою інформацію можна звертатися за номером «гарячої лінії» 0 800 302 007 або написати на електронну пошту організації: [email protected]

Коментарі

Всі новини