Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Володимир Гройсман запустив перевірку готелів через пожежу в Одесі. Володимир Зеленський пообіцяв покарати власника

Вночі в готелі «Токіо Стар» в Одесі сталася пожежа, в результаті якої загинули 9 людей (спочатку мова йшла про 8 осіб, але рятувальники вдень суботи повідомили про нову жертву), ще 10 постраждали. Після цього прем'єр Володимир Гройсман доручив провести масштабну перевірку пожежної безпеки.

«Доручаю негайно почати масштабні перевірки місць відпочинку людей — перш за все, готелів та санаторіїв», — написав він у Facebook.

Власники та керівники таких об'єктів повинні нести повну відповідальність за безпеку людей, а винні мають бути покарані", — підкреслив він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними ДСНС, обурення прем'єр-міністра не безпідставне: пожежу гасили близько трьох годин через те, що вогонь дуже легко поширювався, а перевірки пожежної безпеки в будівлі, переробленій у готель із старого депо, не проводилися.

Крім того, порятунок людей був ускладнений ще й через те, що не у всіх з 270 номерів двоповерхової готелі були вікна, розповів директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації Володимир Демчук.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Представник ДСНС не був допущений до перевірки готелю, яка була запланована на липень поточного року, зазначив заступник директора департаменту Павло Афанасьєв.

Різко відреагував на трагедію і президент Володимир Зеленський. Він обіцяє, що покарання понесуть не тільки безпосередні винуватці пожежі, але і власник готелю" Вадим Чорний.

«Вночі ми втратили вісім людських життів. Десять людей постраждали, четверо з них — у критичному стані. І це не через війну і обстріли. А через злочинну недбалість та ігнорування елементарних норм протипожежної безпеки, зневажливого ставлення до людського життя», — підкреслив він.

Президент запевнив, що особисто простежить, щоб покарання відповідало нормам закону та вимогам справедливості.

Коментарі

Всі новини