Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Volkswagen створив окрему компанію з виробництва безпілотних автомобілів

Інфографіка: пресслужба Volkswagen

Інфографіка: пресслужба Volkswagen

Німецький автомобільний виробник Volkswagen вирішив зробити з підрозділу з розробки безпілотних автомобілів окрему компанію — Volkswagen Autonomy. Про це повідомили у пресслужбі автовиробника.

Керуватиме новою компанією віцепрезидент Volkswagen з безпілотного водіння і колишній працівник корпорації Apple Олександр Хітцингер.

Quote«Volkswagen Autonomy буде стартапом з найкращим у світі фінансуванням у цій галузі», — заявив він.

Першим проєктом нової компанії буде безпілотний електричний автобус ID Buzz, прототип якого повинні представити у 2022 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Штаб-квартира Volkswagen Autonomy розташувалася в Мюнхені та Вольфсбурзі (там, де знаходиться і штаб-квартира компанії).

Аналогічне відділення Volkswagen Autonomy з'явиться в Кремнієвій долині в 2020 році, а ще одне — в Китаї в 2021-му.

У заяві також наголошується, що нова компанія об'єднає діяльність Volkswagen з розробки безпілотних систем, починаючи з четвертого рівня з шести можливих (від нуля до п'ятого). Четвертий передбачає високий рівень автоматизації без людського втручання.

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Контекст

У липні 2019 року Volkswagen і Ford домовилися про співпрацю в розробці безпілотних автомобілів. Ford тоді інвестував $1 млрд в компанію Argo, яка займається розробкою електромобілів. Згідно з умовами співпраці, Volkswagen повинен вкласти в неї $2,6 млрд і придбати протягом трьох років акції Argo на $500 млн. Volkswagen Autonomy в свою чергу буде тісно співпрацювати з Argo.

Коментарі

Всі новини