Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ford та Volkswagen об’єдналися для розробки електрокарів та безпілотних автомобілів

Головними конкурентами автоконцернів на ринку будуть альянси General Motors і Honda, а також BMW і Daimler, передає CNBC.

Генеральний директор Ford Джим Хаккет зауважив, що компанії залишаться самостійними та збережуть конкуренцію в автомобілебудуванні. При цьому, співпраця дозволить продемонструвати силу та можливості союзу виробників.

Американський автомобільний виробник інвестував $1 млрд у компанію Argo, яка займається розробкою автономних автомобілів. Відповідно до умов союзу, Volkswagen інвестує в Argo $2,6 млрд. Німецький виробник авто протягом трьох років придбає акції компанії на $500 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Генеральний директор Argo Брайан Салескі заявив, що це дозволить закріпитись як на європейському, так і на північноамериканському ринку.

Наразі Volkswagen вклав у сферу будівництва електрокарів $10 млрд. Генеральний директор компанії Герберт Дісс прогнозує, що у найближчі 10 років кількість електромобілів, які випустить Volkswagen зросте з 15 млн до 22 млн одиниць.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Тим часом Ford інвестував $11 млрд у програму розробки електромобілів, розраховану до 2022 року. До 2023 року компанія планує випустити великогабаритний електромобіль і продавати його у Європі.

Коментарі

Всі новини