Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Власники Novus куплять київський ринок «Столичний»

Група компаній Stolitsa Group заявила про намір звернутися в Антимонопольний комітет України за дозволом на придбання ринку сільськогосподарської продукції «Столичний».

«Stolitsa Group протягом трьох місяців завершить придбання 54,25% статутного капіталу ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний», у зв'язку з чим і звертається до АМКУ із заявою про надання дозволу на операцію», — йдеться в повідомленні компанії.

У компанії нагадали, що в січня 2019 року з Олександром Стельмахом, який є бенефіціарним власником 54,25% статутного капіталу ринку, було підписано угоду про викуп належної йому частки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

При цьому в компанії запевняють, що зміна мажоритарного власника ринку ніяк не вплине на працівників, контрагентів, орендарів торгових площ та клієнтів ринку.

Основною метою викупу, як стверджується, буде розширення напрямків діяльності, оздоровлення фінансово-господарського становища на ринку «Столичний», а також реструктуризація боргів підприємства.

На лютий 2020 року на ринку «Столичний» висіла кредиторська заборгованість 235 млн грн. А в березні 2020-го ринок збільшив кредиторську заборгованість компанії на 177 млн грн — до 412 млн грн.

Контекст. У лютому 2020 група компаній Stolitsa Group придбала 22,5% статутного капіталу ринку і розробила план фінансового оздоровлення підприємства. Після закриття угоди з Олександром Стельмахом Stolitsa Group буде володіти 76,75% статутного капіталу ринку «Столичний».

Ринок «Столичний» — підприємство оптової торгівлі і багатофункціональний логістичний комплекс за адресою Велика Кільцева. 110-а.

Група компаній Stolitsa Group займається реалізацією нерухомості в Києві і області. Є частиною литовського інвестиційного холдингу BT Invest, заснований литовцями Раймондасом Туменасом та Ігорем Беззубому в 2008 році. Активи холдингу в основному, зосереджені в Україні. BT Invest також розвиває мережу супермаркетів Novus ТРЦ Retroville, відкриття якого очікується в травні 2020.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини