Київська влада вирішила забудувати 200 гектарів промзони на Видубичах

Візуалізація концепції ділового району «Київ-Сіті». Скріншот девелопера Taryan Group.

Візуалізація концепції ділового району «Київ-Сіті». Скріншот девелопера Taryan Group.

Проектом Генерального плану міста Києва передбачено створення житлово-громадського центру в промисловій зоні на Видубичах в районі Теличка.

Тут будуть розміщені адміністративні установи і міжнародні представництва, міські та регіональні адміністративно-ділові, виставково-торгові та спортивні комплекси, заявили в комунальній організації «Київгенплан», повідомляє офіційний портал Києва.

У «Київгенплані» також пообіцяли сформувати зони реабілітації природного комплексу на територіях, прилеглих до Дніпра.

Telegram Logo

«Близькість до центру міста і зручна транспортна розв'язка з одного боку, і вихід до річки Дніпро з іншого роблять це місце дуже привабливим. Саме тому ревіталізація території і будівництво на Теличці ділового центру, розвантажив би центр міста, має значні перспективи», — пояснив начальник «Київгенплан» Сергій Броневицький.

Орієнтовна площа будівель може скласти, за попередніми розрахунками, близько 4,5 млн м2, де можливо організувати близько 150 тис. робочих місць.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Забудовувати район може девелопер нерухомості Taryan Group. Засновник компанії Артур Мхітарян заявив, що для створення «Київ-Сіті» залучили міжнародних архітекторів і консультувалися з фахівцями, які реалізовували ділові центри в інших містах.

Теличка одна з найбільших промислових зон на правому березі Києва, її площа складає близько 200 га. Забудова району формувалася протягом 50-70 рр. XX ст. Тут переважають підприємства будівельної індустрії і енергетики. Основна частина первинних підприємств на території промзони не працює або в занедбаному стані, а приміщення орендує дрібний бізнес.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини