Facebook Pixel

Visa представила платіжну платформу Visa Pay та нові карткові продукти

На сьогоднішньому щорічному Visa Payments Forum для регіону Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки компанія Visa представила інноваційні продукти і послуги, які перевернуть уявлення про платіжні картки та відповідають майбутнім вимогам клієнтів, торговців і фінансових інститутів цього регіону.

За останні п'ять років способи здійснення та отримання платежів зазнали більш революційних змін, ніж за попередні 50 років. Нові технології відкривають нові горизонти у досвіді платежів, перетворюючи сферу торгівлі і обігу коштів у таких галузях, як електронна комерція, особисті покупки в магазині та безготівкові грошові перекази.

Quote«Зростання цифрових платежів у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці стрімко прискорюється, і водночас змінюється й те, як споживачі і торговці бажають платити та отримувати кошти як онлайн, так і в магазині, — прокоментував Ендрю Торре (Andrew Torre), регіональний президент Visa в Центральній і Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці. — Ми продовжуємо формувати майбутнє комерції й раді запропонувати платіжний досвід нового покоління, орієнтований на цифровий світ, щоб підтримати споживачів, підприємців, наших клієнтів та партнерів. Сьогодні ми представляємо нові функції платіжних карток та інноваційні цифрові технології, які забезпечать споживачам і торговцям більш індивідуалізоване, зручне, безпечне та інклюзивне майбутнє».

Visa представила набір інноваційних рішень, що включають підтримку цифрової ідентифікації, безшовні онлайн-платежі, гнучкі платіжні системи, можливість прийняття електронних платежів мікропідприємцями та захист між рахунками. На додаток до цього компанія представила платформу Visa Pay, нове рішення формату «платежі як послуга» (payments-as-a-service), спеціально розроблене для регіону Центральної і Східної Європи, Близького Сходу та Африки. Ця платформа забезпечує унікальний та мобільно-орієнтований досвід цифрових платежів і сумісних грошових переказів.

Платформа Visa Pay має широкий спектр функцій для здійснення платежів і надає банкам послуги для швидкого впровадження нових інноваційних рішень, таких як цифрова емісія, ініціювання платежів, технологія оплати в один дотик (tap-to-pay), заходи щодо запобігання шахрайству та управлінню ризиками, а також платформи цифрових гаманців тощо.

Серед представлених сьогодні нових продуктів та послуг, що будуть впроваджені цього року:

Visa Flexible Credential

Технологія гнучких облікових даних Visa Flexible Credential відкриває нові можливості для карткових продуктів, дозволяючи перемикатися між різними методами оплати та надаючи споживачам свободу вибору. Власникам карток тепер легко налаштовувати параметри використання і вибирати між дебетовою карткою, кредитними коштами, оплатою частинами, використанням бонусних балів або навіть проведенням платежів в іншій валюті. Технологія Visa Flexible Credential буде доступна в регіоні CEMEA протягом найближчих місяців, надаючи користувачам більше гнучкості та зручності при використанні своїх карт.

У регіоні Центральної і Східної Європи, Близького Сходу та Африки приблизно 120 мільйонів офіційних та неофіційних мікропідприємців досі не використовують цифрові платежі. У відповідь Visa розробляє нові методи проведення електронних транзакцій для фізичних і віртуальних карт. Цього року компанія надасть торговцям доступ до нових способів прийняття та здійснення платежів через мобільні пристрої.Push-платежі через USSD: цифрові платежі через телефон із будь-яким функціоналом:

  • Приймання платежів мікропідприємцями: грошові перекази від споживача торговцю через смартфон.
  • Tap to Phone: перетворення будь-якого пристрою на платіжний термінал і здійснення оплат в один доторк карткою або гаджетом, до якого прив’язаний цифровий рахунок (технологія вже доступна в Україні для смартфонів на базі Android та iOS).

Visa Payment Passkey Service

У сучасному цифровому середовищі установка особистості стає дедалі складнішою, що значно збільшує ризик шахрайства. Спостерігається значне зростання випадків шахрайства в онлайн-платежах, порівняно з традиційними фізичними операціями.

Інструмент Visa Payment Passkey Service, розроблений на основі передових стандартів автентифікації Fast Identity Online (FIDO), надає зручний спосіб підтвердження особистості клієнта та авторизації онлайн-платежів. Цей сервіс дозволяє користувачам швидко і безпечно проводити операції через сканування їх біометричних даних, таких як особа чи відбиток пальця. В онлайн-покупках ключі доступу Visa замінюють традиційні паролі або одноразові коди, забезпечуючи простоту та безпеку транзакцій.

Visa Payment Passkey підтверджує особу, не перериваючи процес оплати, і підвищує безпеку, усуваючи незручності під час оплати онлайн на будь-якому пристрої чи сайті в усьому світі.

Click to Pay

Visa представляє сервіс Click to Pay, націлений на забезпечення зручного та безпечного процесу онлайн-оплати на широкому масштабі. Тепер споживачам достатньо мати електронну пошту, номер телефону або Visa Payment Passkey для здійснення покупок в інтернеті. Крім того, Visa планує співпрацювати з емітентами карт по всьому світу, щоб інтегрувати функції Click to Pay та Visa Payment Passkey Service безпосередньо до нових карт Visa, спрощуючи процес оплати без необхідності введення даних картки та паролів з самого початку використання картки. Сервіс Click to Pay вже доступний у регіоні CEMEA, включаючи Україну.

Visa Protect для платежів з рахунку на рахунок (A2A)

Щороку Visa обробляє понад 200 мільярдів транзакцій, аналізуючи 500 параметрів у кожній операції, щоб оперативно виявляти та запобігати шахрайству. Співпрацюючи зі світовими мережами реального часу (Real-Time Payments, RTP), ми застосовуємо наш багаторічний досвід у галузі штучного інтелекту для запобігання шахрайству у сфері рахункових рахунків у RTP-мережах. Visa Protect для рахункових транзакцій вже демонструє свою ефективність, виявляючи 60% випадків шахрайства в режимі реального часу, які раніше залишалися непоміченими фінансовими інститутами Великої Британії та країнами Латинської Америки. Інструмент Visa Protect для рахункових рахунків буде доступний в регіоні CEMEA в найближчі місяці.

Visa Pay

Visa Pay є платформою «платежі як послуга» (payments-as-a-service), яка забезпечує банкам можливість швидкого запуску нових цифрових сервісів для клієнтів та продавців через мобільні банківські програми, випереджаючи їх цифрові потреби. Серед ключових можливостей, доступних у Visa Pay, — цифрова емісія, ініціювання платежів, зручна оплата одним дотиком (tap-to-pay), а також функції щодо запобігання шахрайству та управлінню ризиками, токенізація, підтримка гаманців та обробка платежів емітентом через партнерів.

Завдяки Visa Pay банки зможуть удосконалити наявні мобільні застосунки. Споживачі насолоджуватимуться перевагами першокласного, орієнтованого на мобільні пристрої досвіду цифрових платежів і взаємосумісних грошових переказів, який забезпечує посилену безпеку та менші ризики шахрайства. Платформу Visa Pay буде представлено в регіоні CEMEA найближчими місяцями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉