Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Mondi Group оголосила про вихід з росії, але продовжує наймати людей і обіцяє замінити Tetra Pak

Завод Mondi у Сиктивкарі продовжує роботу

Завод Mondi у Сиктивкарі продовжує роботу

Mondi Group, один з найбільших виробників паперу та упаковки в світі, після початку повномасштабної агресії тягнув з виходом з росії, де у компанії є паперова фабрика та три заводи. Нарешті, 5 травня 2022 року компанія оголосила, що припиняє свій бізнес на території країни-терориста і планує продати усі свої російські активи. Вартість цих активів оцінюють у 680 млн євро.

Попри свої заяви, компанія не демонструє реальних кроків щодо виходу з російського бізнесу – станом на 4 серпня 2022 року Mondi продовжує наймати співробітників, а завод компанії у Сиктивкарі лише нарощує потужності.

Більше того, 15 червня 2022 року фінансовий директор заводу Mondi Syktyvkar LPK оголосив, що завод планує експерименти з пакувальною продукцією, що дозволять замінити Tetra Pak, вихід якого з росії спричинив в країні великі проблеми з упаковкою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

4 серпня Mondi Group презентувала свої фінансові результати за перше півріччя. The Page долучилася до трансляції, щоб розпитати CEO компанії Ендрю Кінга про російський бізнес Mondi Group, плани та дедлайни повної зупинки операцій.

У своєму виступі Кінг розповів про стан операцій – за його словами, всі бізнес-процеси в росії отримали статус «призупинених», і компанія планує завершити процес продажу російських активів протягом найближчих 12 місяців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Активи планують продати за їхньою чистою вартістю. За словами Кінга, компанія розраховує, що російські регуляторні органи дозволять таку угоду – а також зазначили, що інтерес до їхніх активів є доволі високим.

Нагадаємо, на російський бізнес Mondi Group припадало 12% від загального обороту групи.

Кінг у своїй презентації зазначив, що базовий показник EBITDA від поточної діяльності становив 942 мільйони євро (без російського бізнесу). З російським бізнесом загальна EBITDA сягнула 1,17 млрд євро.

CEO Mondi Group не відповів на питання про нарощування потужностей заводу в Сиктивкарі, а також не прокоментував те, що Монді СЛПК підтримав велоакцію «Ми – росія! Ми разом».

Станом на 4 серпня Mondi Group продовжує наймати людей в росії.

Українці у відповідь на дії компанії запустили у Twitter хештег #MondiBloodyPackaging, щоб донести до світу, що Mondi Group продовжує заробляти на росії та допомагає агресору обходити санкції.

Коментарі

Всі новини