Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Виробник деталей для Boeing 737 MAX скоротить 3 тисячі співробітників

Фото: flickr

Фото: flickr

Компанія Spirit AeroSystems, яка постачала деталі для Boeing 737 MAX, звільнить 2,8 тис. своїх співробітників у зв'язку із забороною на виробництво літака. Про це повідомили у пресслужбі.

У компанії уточнили: про те, коли Boeing 737 MAX випускатимуть знову і якими будуть обсяги, невідомо. Повідомлень з цього приводу Boeing Spirit не отримувала, однак в компанії припускають, що обсяги будуть набагато менше, ніж очікувалося раніше.

У компанії-виробнику деталей також додали, що раніше постачали близько 70% комплектуючих для Boeing 737 MAX, що забезпечувало Spirit 50% річного доходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У жовтні 2018 року Boeing 737 індонезійської компанії Lion Air впав у Яванське море. Тоді загинуло 189 осіб. Після цього в березні 2019 року в Ефіопії розбився пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines. Він летів до Найробі, Кенія. На борту були громадяни більше 30 країн — 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. Усі вони загинули.

Після цього багато країн, включаючи Росію, США та держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії з міркувань безпеки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наприкінці листопада минулого року авіакомпанії Boeing заборонили видавати сертифікати льотної придатності на літаки 737 MAX. Тепер їх можна отримати тільки в авіаційних властей країни.

Коментарі

Всі новини