Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Виробництво iPhone 14 впаде на 30% через протести в Китаї

Виробництво iPhone 14 впаде на 30% через протести у Китаї

Виробництво iPhone 14 впаде на 30% через протести у Китаї

За підсумками листопада виробництво смартфонів iPhone 14 на заводі Foxconn у Китаї може знизитися на 30%, повідомляє Reuters. Слідом за падінням виробництва варто очікувати затримок постачань.

Підприємство Foxconn є найбільшим виробником iPhone в Китаї, звідки смартфони йдуть не лише на внутрішній ринок, а й на експорт. Проте останніми тижнями робота підприємства надзвичайно ускладнилася. Спочатку через спалах COVID-19 величезний завод (чисельність працівників становить майже 200 тис. осіб) пішов на карантин, до того ж частина працівників втратили можливість залишати межі заводу, де є гуртожитки, спортивні майданчики.

Тепер завод у Чженчжоу охопили протести. Понад 20 тис. співробітників (здебільшого нещодавно найняті кадри) звільнилися. Звільнення пішли після того, як компанія запропонувала $1400 тим, хто бажав залишити завод, що занурився в хаос. Foxconn вибачилася за «технічну помилку», яка нібито сталася з нарахуванням «бонусних» виплат новим працівникам, яка багато в чому стала причиною нових протестів, включно із зіткненнями зі службою безпеки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Унаслідок такої ситуації виробництво iPhone 14 на заводі за підсумками листопада може впасти на 30%. Ситуація особливо неприємна тим, що наближаються різдвяні й новорічні свята, коли покупки смартфонів традиційно йдуть угору.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини