Україна скоротить виробництво цукру на 15% — «Укрцукор»

Виробництво цукрової промисловості України 2020/2021 маркетингового року прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн цукру, що на 15% менше, ніж рік тому.

Кількість переробних підприємств залишиться незмінною — працюватимуть 33 цукрові заводи, оцінює аналітичний відділ Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».

«З огляду на скорочення посівних площ і погодні умови, які можуть істотно вплинути на врожайність, виробництво цукру 2020/2021 МР прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн. Це на 15% менше, ніж рік тому, проте це може повною мірою покрити потребу внутрішнього ринку», — пояснює аналітик «Укрцукру» Назар Михайловін.

Telegram Logo

На скорочення виробництва цукру вплинули аномальні погодні умови. Пилові бурі пошкодили частину посівів у Тернопільській, Харківській, Житомирській та Кіровоградській областях, а центральні регіони потерпають від навали шкідників.

Західні регіони України, які є одними з лідерів з вирощування цукрових буряків та виробництва цукру, також зазнали впливу пилових бур і квітневих заморозків.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.