Одужання Трампа оживило ринки: курс долара, нафта, золото та акції демонструють зростання

Трамп виписався з медцентру. Фото: Flickr

Трамп виписався з медцентру. Фото: Flickr

Президент США Дональд Трамп виписався з Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. У своєму Twitter Трамп повідомив, що почувається краще, ніж 20 років тому.

Станом на 8:30 за київським часом ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures становлять $41,5 за барель. Це на $0,21 вище за показник на час закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить $39,4 за барель. Цей показник на $0,18 вище за рівень попередньої сесії.

Telegram Logo

Водночас ф'ючерсна ціна на золото зросла на 0,67% і склала $1916,9 за унцію, ф'ючерсна ціна на срібло збільшилася на 2,68% і склала $24,5, ф'ючерсна ціна на платину зросла на 2,14% і склала $906,2 за унцію.

Курс євро до долара зріс до $1,1791 з рівня $1,1781 за євро на час закриття попередньої сесії, курс долара до єни знизився до 105,66 єни з 105,72 єни на час закриття минулої сесії. Індекс долара опускався на 0,11%, до 93,41 пункту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У понеділок, 5 жовтня, котирування компанії Microsoft зросли на 2,03%, Apple – на 2,93%, Alphabet – на 1,71%. Індекс Dow Jones підвищився на 1,68%, індекс S&P 500 — на 1,8%, індекс NASDAQ Composite подорожчав на 2,32%.

За даними The Wall Street Journal, котирування зросли тому, що загроза політичної невизначеності ослабла. На настрої учасників ринку також впливають темпи відновлення економічної активності в умовах пандемії коронавірусу.

«Коли йдеться про економіку розміром у $22 трлн, то питання про те, як повернутися до нормального стану в короткостроковій перспективі, відсуває на другий план теми, пов'язані з майбутніми виборами. Питання щодо виборів, а також різні політичні чинники зліва і справа стануть важливими для учасників ринку в довгостроковій перспективі», – повідомив віцепрезидент компанії Neuberger Berman Group LLC Джозеф Амато.

Контекст. Трамп захворів на коронавірус 2 жовтня 2020 року. Після цієї новини ціни на нафту й акції помітно знизилися, а курс долара ослаб.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини