Facebook Pixel

Вінниці та Чорткову НЕФКО та E5P виділили 3,46 млн євро на зелені технології

17 квітня стало відомо, що НЕФКО та E5P підписали грантові угоди з місцевою владою для просування «зеленого» переходу у Чорткові та підвищення енергоефективності у Вінниці. Сума грантів становила 3,46 млн євро.

Про це пише пресслужба НЕФКО

Зокрема, на гроші НЕФКО та E5P у Чорткові побудують сонячну електростанцію. Вона буде надавати електроенергію для місцевого водоканалу. Вартість побудови об’єкта становить 460 тис. євро.

Quote«Донори E5P раді співфінансувати ці дві важливі для України інвестиційні проєкти капітальними грантами в розмірі 3,46 млн євро. E5P – це багатосторонній донорський фонд, який надав 240 млн євро на підтримку України. НЕФКО є нашим багаторічним партнером із моменту створення E5P 2010 року. Донори E5P цілком упевнені, щоб НЕФКО швидко реалізує ці проєкти на благо українців, що страждають від війни», – прокоментувала Катерина Стасюк, провідна фондова менеджерка Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

У Вінниці за 3 млн євро модернізують системи централізованого теплопостачання. Ще 3 млн євро надасть уряд Швеції.

Quote«Ми в НЕФКО прагнемо використовувати наш досвід в Україні, продовжуючи розробляти нові проєкти, які зберігають нашу присутність та значущість нашої діяльності в країні. Ці ініціативи, пов'язані з найсучаснішими технологіями централізованого опалення та використанням муніципальної сонячної енергії, відіграють ключову роль у подоланні змін клімату, сприянні «зеленому» переходу і підвищенні стійкості України. Ми продовжуємо підтримувати Україну, як тільки можемо», – зауважив Ульф Бойо, віцепрезидент НЕФКО у Східній Європі.

Нагадаємо, що у Івано-Франківську гуртожиток Національного технічного університету нафти і газу, який відремонтували за кошти ЄС, перетворили на енергоефективне житло, де можна розмістити 150 внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉