Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Війна з рф не припиниться навіть після деокупації Криму — Залужний

Війна України та рф — Залужний каже, що протистояння буде продовжуватися після деокупації Криму. Фото: korrespondent.net

Війна України та рф — Залужний каже, що протистояння буде продовжуватися після деокупації Криму. Фото: korrespondent.net

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вважає, що війна України та рф буде тривати навіть після деокупації Криму.

Про це він пише у спільній колонці з першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Михайлом Забродським.

На думку Залужного та Забродського, після деокупації кримського півострова рф втратить базу для свого чорноморського флоту, аеродромну мережу, значну кількість запасів матеріальних засобів і, найімовірніше, значну кількість особового складу і техніки. Попри це російська сторона буде намагатися зберегти військову присутністт в регіоні, а втрата великої частини запасів матеріальних засобів для армії рф матиме лише тимчасовий ефект.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Обговорюючи вже подальші перспективи, після 2023 року, можна говорити лише про новий етап протистояння. Звісно, з іншими вихідними даними та перспективами, але знову ж таки — конфлікт, що триває, втрати життів, витрати ресурсів і до кінця невизначений результат», — йдеться у колонці.

Допомогти Україні перемогти рф може далекобійна зброя

При цьому також зазначається, що через диспропорцію сил та відчуття безкарності росія й надалі буде продовжувати конфлікт. А протистояти цьому, на думку Залужного та Забродського, можна буде наявністю засобів ураження з граничною досяжністю. Поки співвідношення таких засобів точно не на боці України: рф має зброю з дальністю 2000 км (крилаті ракети повітряного базування), а от в ЗСУ дальність польоту ракет обмежена 100 км.

Щоб змістити позиції України потрібно мати можливість діяти подібним чином і на подібну дальність. Допомогти вирішити це питання можуть партнери України, передавши ЗСУ системи озброєння або певні боєприпаси із відповідною дальністю дії, зокрема, ракети ATACMS для РСЗВ HIMARS.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того Залужний наголошує на необхідності застосовання комплексного підходу до переоснащення артилерії, ракетних військ, тактичної авіації і Військово-морських сил ЗС України та інших складових їх могутності.

Quote«Тільки в такому разі можна обговорювати вплив на реальний центр тяжіння рф у цій війні. Він полягає в її «віддаленому» — в розумінні більшості росіян — характері… Завдання ЗСУ на 2023 рік — зробити для росіян та в інших окупованих територіях ці відчуття гострішими, природнішими і цілком відчутними, попри значну відстань до цілей», — наголосив Валерій Залужний.

Коментарі

Всі новини