Facebook Pixel

Відключення світла негативно впливає на виробництво зброї в Україні

Відключення електроенергії в Україні не лише приносить незручності цивільному населенню, а й ускладнює виробництво озброєнь. Про це пише The New York Times.

Quote«Це однозначно гальмує виробництво і воно стає дорожчим. Цивільним жителям легше вижити без електрики, але для військового виробництва під час війни критично важливо її мати», – каже Олександр Дмитрієв, який координує роботу із забезпечення військових озброєнням та іншою технікою.

Окрім імпорту електроенергії від сусідніх країн, Україна звертається до західних партнерів по допомогу у вигляді обладнання для електромереж. Зокрема, компанія ДТЕК запустила кампанію з проханням до країн ЄС передати Україні обладнання, яке у них більше не використовується.

Quote«Швидко придбати або замовити виробництво нового обладнання неможливо. Єдиний спосіб — отримати вживане обладнання з країн, яким воно більше не потрібно, і для цього потрібна лише їхня політична воля», — сказав представник компанії Павло Білодід.

Електроустаткування, придатне для використання в Україні, є у країнах Східної Європи, які колись входили до соцтабору. Багато хто з цих країн уже розпочав процес його передачі.

У світлі закликів з боку влади до бізнесу та населення про дбайливе споживання електроенергії українські підприємці висловлюють свою тривогу через неухильні проблеми з відключеннями електропостачання.

Quote«Коли вдома відключають електроенергію, моя сім’я до цього підготувалася. Я найбільше боюся, що на роботі немає електроенергії, я не зможу обійтися без електрики», – розповів виданню підприємець, що займається кравецьким бізнесом.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉