Facebook Pixel

У Бундестагу знов закликають передати Україні танки Leopard

Віцеголови Бундестагу Катрін Ґерінґ-Еккардт і Вольфґанґ Кубікі виступають за постачання Україні танків Leopard.

Після того, як Німеччина погодилася передати Україні свої бойові машини піхоти Marder і високотехнологічну систему ППО Patriot, чимало німецьких політиків закликали також надати Україні танки Leopard.

В інтерв'ю виданню Funke Mediengruppe заступниця голови Бундестагу Катрін Ґерінґ-Еккардт заявила, що «зупинятись на досягнутому щодо БМП Marder було б неправильно», пише DW.

«Ми повинні зробити й надати все можливе. Це стосується і танків Leopard», — наголосила голова фракції Зелених Катрін Ґерінґ-Еккардт.

Інший віцеголова Бундестагу, заступник голови Вільної демократичної партії ВДП Вольфґанґ Кубікі також сказав, що важливо підтримувати обороноздатність України.

«Було б розумно поставити не лише Marder, а й танки Leopard», — зазначив Кубікі.

Водночас політик зауважив, що кожен наступний крок з надання допомоги Києву має бути чітко узгоджений з партнерами по Організації Північноатлантичного договору й в цьому питанні Німеччина не має діяти самостійно.

Контекст. 5 січня голова оборонного комітету Бундестагу ФРН Марі-Агнесс Штрак-Циммерман слідом за рішенням Франції передати Україну легкі танки закликала канцлера Олафа Шольца «не відставати» і нарешті передати ЗСУ «леопарди».

Тим часом стало відомо, що в новий пакет військової допомоги від США увійдуть 50 бронемашин Bradley.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉