Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Влада в РФ повідомила про «серію гучних звуків» у Бєлгороді (відео, фото)

Нічні вибухи у Бєлгороді 3 липня

Нічні вибухи у Бєлгороді 3 липня

Бєлгородський губернатор В'ячеслав Гладков повідомив про трьох загиблих та кількох постраждалих. За його словами, частково зруйновано 11 багатоквартирних будинків, у приватному секторі частково зруйновано не менше 39 житлових будинків, із них 5 повністю. У ніч проти 3 липня Гладков повідомив про «серію гучних звуків» у Білгороді.

Нічний відео з Бєлгорода. Видно вибух і будівлю, що спалахнула.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Підписуйтесь на нас в Google News!

На підльоті до Курська нібито збили два українські безпілотники «Стриж», повідомив губернатор Роман Старовойт. Те, що сталося в сусідній Бєлгородській області, він назвав атакою противника.

Зазначимо, що Ту-141 «Стриж» — багаторазовий радянський оперативно-тактичний розвідувальний БПЛА розробки ОКБ ім. Туполєва він входив до складу комплексу ВР-2. Вироблявся з 1979 по 1989 рік, випущено 152 одиниці.

Стартує «Стриж» із наземної пускової установки за допомогою твердопаливного прискорювача, який через кілька секунд, після відпрацювання, падає на землю. Але на фото, які опублікував курський губернатор, цей прискорювач стирчить із землі поряд із хвостовим оперенням «Стрижа».

photo-2022-07-03-09-03-45.jpg photo-2022-07-03-09-03-45-2.jpg

«Стриж» у польотній конфігурації

bpla-tu-141-strizh.jpg

Старт «Стрижа»

news-110-4.jpg


Коментарі

Всі новини