Facebook Pixel
IT

Viber запустив мобільні платежі. Першою країною стала Україна: де і як платити

Компанія Rakuten Viber запустила в Україні платежі через чат-боти — Chatbot Payments. Водночас наша країна стала першою, де він почав працювати, повідомили в пресслужбі компанії.

За допомогою даної функції користувачі зможуть купувати товари за допомогою авторизованих чат-ботів і оплачувати їх через Google Pay або інший електронний гаманець.

Як користуватися Chatbot Payments?

Для того щоб почати користуватися новою функцією, потрібно прив'язати кредитну або дебетову карту до електронного гаманця мобільного телефону. Відразу після цього функція оплати стане доступною в усіх ботах із блакитною відміткою.

Telegram Logo

На даний момент ви можете скористатися чат-ботом YASNO (зможете оплачувати рахунки за електроенергію), чат-ботом RailwayBot, де зможете купити квитки на поїзди, чат-ботом Portmone, де зможете поповнювати мобільний рахунок і чат-ботом Synevo, де зможете купувати медичні тести. Ці компанії і стали першими партнерами сервісу.

Варто також відзначити, що функцію прийому платежів у чат-ботах месенджера Viber за допомогою Liqpay підключив і державний Приватбанк, повідомили в його пресслужбі.

Quote«Я дуже рада повідомити про запуск Chatbot Payments на базі нашої платформи, який почнеться з України», — зазначила директор з глобального розвитку компанії Rakuten Viber Анна Знаменська.

Контекст. Раніше Viber запустив функцію переказу грошей. Нову послугу, яка називається Moneytou, додали компанії Mastercard та Rakuten Viber у партнерстві з NeoPay й Edenlab. Щоб перевести гроші, номер картки одержувача знати не обов'язково, досить бути серед контактів у додатку або знати номер телефону адресата.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини