Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Верховний суд викликає Зеленського за позовом Порошенка

Верховний суд викликає президента України Володимира Зеленського як відповідача на судове засідання за позовом Петра Порошенка 28 лютого 2022 року, повідомили агенції у Верховному суді.

«Президент викликаний як відповідач на засідання 28 лютого за адміністративним позовом Порошенка до президента», — сказали в суді агентству «Інтерфакс-Україна».

У Верховному суді нагадали, що 23 серпня 2021 року ухвалою Верховного суду позовну заяву було залишено без руху, суд надав термін для усунення недоліків у позові, цього не було зроблено, і суд повернув позов. Не погодившись із нерозглядом позову, позивач подав апеляцію до Великої палати Верховного суду, яка так само направила позов на розгляд Касаційного адмінсуду у складі Верховного суду для продовження розгляду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Оскільки позов призначений до розгляду, за процедурою засідання викликаються сторони процесу, зокрема і президент (інститут президента) як відповідач за позовом.

Раніше Петра Порошенка повідомили про підозру у скоєнні державної зради та сприяння діяльності терористичних організацій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини